Niedziela, 26 październik 2014r.   Imieniny: Ewarysta, Lucyny, Lutosławy    Odwiedzin: 4773607  Dzisiaj: 658  Rekord: 7586
Powrót do strony głównej


 Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Koszalińska Klasa Okregowa
                                                       ------- Dom -----------  --------  Wyjazd ------
  Lokata   Nazwa zespołu          Mecze  Pkt.  Bramki  Pkt. Bramki  Z.  R.  P.  Pkt. Bramki  Z.  R.  P.
 ------------------------------------------------------------------------------------------------------

  1.  Wielim Szczecinek              30   72   75-26    40   45-11  13   1   1   32   30-15  10   2   3
  2.  Darzbór Szczecinek             30   69   87-33    32   47-21   9   5   1   37   40-12  12   1   2
  3.  Iskra Białogard                30   59   78-39    34   47-19  11   1   3   25   31-20   7   4   4
  4.  Arkadia Malechowo              30   55   54-36    34   35-11  10   4   1   21   19-25   6   3   6
  5.  Zryw Kretomino                 30   49   67-54    30   39-26   9   3   3   19   28-28   6   1   8
  6.  Wybrzeże Biesiekierz           30   44   48-51    32   33-19  10   2   3   12   15-32   3   3   9
  7.  Darłovia Darłowo               30   44   53-48    32   31-18  10   2   3   12   22-30   3   3   9
  8.  Olimp Goœcino                  30   42   51-62    21   24-25   5   6   4   21   27-37   6   3   6
  9.  Gryf Polanów                   30   38   43-45    25   32-20   7   4   4   13   11-25   3   4   8
 10.  Mechanik Bobolice              30   37   48-45    23   31-17   7   2   6   14   17-28   4   2   9
 11.  Olimp Złocieniec               30   37   54-75    23   38-31   7   2   6   14   16-44   4   2   9
 12.  Hubertus Biały Bór             30   33   46-59    21   21-26   6   3   6   12   25-33   3   3   9
 13.  Sława Sławno                   30   29   53-64    14   27-27   4   2   9   15   26-37   4   3   8
 14.  Sokół Karlino                  30   29   45-62    20   27-26   6   2   7    9   18-36   1   6   8
 15.  Victoria Sianów                30   27   43-67    11   17-32   3   2  10   16   26-35   5   1   9
 16.  Pogoń Połczyn Zdrój            30   15   29-108    9   14-37   3   0  12    6   15-71   2   0  13
 ------------------------------------------------------------------------------------------------------
 03.07.2013  Przy tej samej liczbie punktów o kolejnoœci decydujš wyniki meczy bezpoœrednio rozegranych


  
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Bałtyk II Koszalin 26 60 99-38 36 51-11 12 0 1 24 48-27 8 0 5 2. Piast Drzonowo 26 60 84-41 31 43-20 10 1 2 29 41-21 9 2 2 3. Leœnik/Rossa/Zefir II Manowo 26 51 49-24 29 25-9 9 2 2 22 24-15 6 4 3 4. Saturn Mielno 26 42 61-43 26 28-17 8 2 3 16 33-26 4 4 5 5. Radew Białogórzyno 26 41 57-43 19 32-22 5 4 4 22 25-21 7 1 5 6. Wrzos Wrzosowo 26 37 48-59 22 27-28 7 1 5 15 21-31 5 0 8 7. Darpol Barzowice 26 35 55-51 28 37-20 9 1 3 7 18-31 1 4 8 8. Pomorzanin Sławoborze 26 35 59-54 18 31-24 6 0 7 17 28-30 5 2 6 9. Graf Bukówko 26 33 42-51 17 24-25 4 5 4 16 18-26 5 1 7 10. Start - Iskra Mokre 26 28 47-64 23 34-30 7 2 4 5 13-34 1 2 10 11. Grom Œwielino 26 25 47-71 15 27-36 4 3 6 10 20-35 2 4 7 12. Bajgiel Będzino 26 24 40-76 10 17-35 2 4 7 14 23-41 4 2 7 13. Głaz Tychowo 26 23 43-65 16 25-24 4 4 5 7 18-41 2 1 10 14. Błękitni W. Głuszek Stary Jar. 26 22 36-87 13 21-44 4 1 8 9 15-43 2 3 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.07.2013 Przy tej samej liczbie punktów o kolejnoœci decydujš wyniki meczy bezpoœrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Korona Człopa 26 63 82-33 34 41-14 11 1 1 29 41-19 9 2 2 2. Drzewiarz Œwierczyna 26 59 79-39 33 42-16 11 0 2 26 37-23 7 5 1 3. Mirstal Mirosławiec 26 56 71-34 31 42-16 10 1 2 25 29-18 8 1 4 4. Orzeł Łubowo 26 55 62-34 34 34-12 11 1 1 21 28-22 6 3 4 5. Drawa II Drawsko Pom. 26 44 82-60 25 53-27 7 4 2 19 29-33 6 1 6 6. Błonie Barwice 26 38 76-60 24 50-24 7 3 3 14 26-36 4 2 7 7. Sad Chwiram 26 33 63-67 25 50-30 8 1 4 8 13-37 1 5 7 8. Blekitni Wektra Szczecinek 26 31 45-50 22 29-12 6 4 3 9 16-38 2 3 8 9. Jednoœć Tuczno 26 29 42-54 22 29-18 6 4 3 7 13-36 2 1 10 10. Zawisza Grzmišca 26 28 55-67 19 32-28 6 1 6 9 23-39 3 0 10 11. Calisia Kalisz Pom. 26 27 45-58 19 26-25 6 1 6 8 19-33 2 2 9 12. Spójnia Œwidwin 26 22 50-67 15 31-26 4 3 6 7 19-41 2 1 10 13. Wiarus Żółtnica 26 19 43-115 19 26-34 6 1 6 0 17-81 0 0 13 14. Pionier 95 Borne Sulinowo 26 16 38-95 16 30-36 5 1 7 0 8-59 0 0 13 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.07.2013 Przy tej samej liczbie punktów o kolejnoœci decydujš wyniki meczy bezpoœrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Arkadia II Malechowo 22 53 65-21 26 32-8 8 2 1 27 33-13 9 0 2 2. Wrzos Wrzeœnica 22 50 72-25 26 35-7 8 2 1 24 37-18 8 0 3 3. Victoria II Sianów 22 47 73-36 25 37-14 8 1 2 22 36-22 7 1 3 4. LZS Kowalewice 22 44 77-42 22 36-16 7 1 3 22 41-26 7 1 3 5. Zryw II Kretomino 22 33 49-42 22 30-16 7 1 3 11 19-26 3 2 6 6. Płomień Jeżyczki 22 32 62-57 18 41-29 6 0 5 14 21-28 4 2 5 7. UKS Wieża Postomino 22 27 64-80 15 39-34 5 0 6 12 25-46 3 3 5 8. Orzeł Smardzewo 22 27 29-33 17 17-14 5 2 4 10 12-19 3 1 7 9. Wicher Mierzym 22 23 46-66 11 20-35 3 2 6 12 26-31 4 0 7 10. Passat Bukowo Morskie 22 20 32-58 9 20-38 3 0 8 11 12-20 3 2 6 11. Iskra Kłanino 22 17 40-85 10 19-40 3 1 7 7 21-45 2 1 8 12. KS Siecimin 22 10 36-100 7 22-46 2 1 8 3 14-54 1 0 10 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.07.2013 Przy tej samej liczbie punktów o kolejnoœci decydujš wyniki meczy bezpoœrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Płomień Myœlino 22 54 74-23 30 41-7 10 0 1 24 33-16 8 0 3 2. Resko Karcino 22 49 68-33 27 38-12 9 0 2 22 30-21 7 1 3 3. Syrena-Grot Rymań 22 39 61-41 20 31-15 6 2 2 19 30-26 6 1 5 4. Fala Hen Gaski 22 38 60-50 17 34-26 5 2 4 21 26-24 7 0 4 5. LZS Pogoda Nasutowo 22 36 64-52 18 32-21 5 3 3 18 32-31 5 3 3 6. Jantar II Siemyœl 22 35 38-39 21 22-18 7 0 4 14 16-21 4 2 5 7. Grot Gorawino 22 34 54-41 19 27-16 6 1 4 15 27-25 4 3 4 8. Płomień Pobłocie Wlk. 22 34 77-64 21 50-30 7 0 4 13 27-34 4 1 6 9. Gryf Dobrowo 22 26 35-46 14 20-25 4 2 5 12 15-21 4 0 7 10. Korona Strachomino 22 22 31-59 13 23-24 4 1 7 9 8-35 3 0 7 11. Bajgiel II Bedzino 22 9 27-75 7 16-36 2 1 8 2 11-39 0 2 9 12. Sokol Lulewice 22 7 21-87 7 11-35 2 1 8 0 10-52 0 0 11 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.07.2013 Przy tej samej liczbie punktów o kolejnoœci decydujš wyniki meczy bezpoœrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Huragan Bierzwnica 20 51 86-26 28 55-11 9 1 0 23 31-15 7 2 1 2. Wicher Ršbino 20 41 59-26 25 34-6 8 1 1 16 25-20 5 1 4 3. Błękitni Gonne Małe 20 41 63-31 23 36-11 7 2 1 18 27-20 6 0 4 4. Bricomarche Radacz 20 34 54-52 19 29-22 6 1 3 15 25-30 5 0 5 5. Redłovia Redło 20 29 48-39 17 30-15 5 2 3 12 18-24 3 3 4 6. Jednoœć Łškowo 20 28 62-68 14 29-36 4 2 4 14 33-32 4 2 4 7. Pogoń Wierzchowo 20 24 27-33 19 17-9 6 1 3 5 10-24 1 2 7 8. Sokol Spore 20 23 42-53 13 25-23 4 1 5 10 17-30 3 1 6 9. Parsęta Parsęcko 20 22 41-63 12 27-34 4 0 6 10 14-29 3 1 6 10. Lider Sepolno Wielkie 20 22 40-63 13 24-25 4 1 5 9 16-38 3 0 7 11. Drzewiarz Krosino 20 2 19-87 1 8-35 0 1 9 1 11-52 0 1 9 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.07.2013 Przy tej samej liczbie punktów o kolejnoœci decydujš wyniki meczy bezpoœrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Grom Giżyno 24 64 127-30 33 65-16 11 0 1 31 62-14 10 1 1 2. Kolejarz-KPPD Wierzchowo 24 56 93-30 29 56-16 9 2 1 27 37-14 8 3 1 3. Grom Szwecja 24 54 92-39 29 55-19 9 2 1 25 37-20 8 1 3 4. Santos Kłębowiec 24 46 89-44 28 62-16 9 1 2 18 27-28 6 0 6 5. Wspólni Różewo 24 40 74-73 20 43-37 6 2 4 20 31-36 6 2 4 6. Legion Stršczno 24 40 73-58 21 43-31 6 3 3 19 30-27 6 1 5 7. Kopanik Lubno 24 38 61-42 23 32-16 7 2 3 15 29-26 3 6 3 8. Znicz Dzikowo 24 28 53-88 16 27-33 5 1 6 12 26-55 4 0 8 9. Korona II Człopa 24 26 68-71 19 34-27 6 1 5 7 34-44 2 1 9 10. Bytyń Nakielno 24 16 37-94 11 22-41 3 2 7 5 15-53 1 2 9 11. LKS Karsibor 24 15 41-102 8 20-41 2 2 8 7 21-61 2 1 9 12. Błękitni Pomierzyn 24 13 35-128 9 23-50 3 0 9 4 12-78 1 1 10 13. Dobrzyca Wiesiólka 24 12 30-74 5 13-35 1 2 9 7 17-39 2 1 9 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.07.2013 Przy tej samej liczbie punktów o kolejnoœci decydujš wyniki meczy bezpoœrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Baszta Slawno 16 42 63-16 24 33-2 8 0 0 18 30-14 6 0 2 2. Błękitni Tychowo 16 37 42-16 21 21-7 7 0 1 16 21-9 5 1 2 3. Olympic-Mieszko Warszkowo 16 35 40-16 19 25-10 6 1 1 16 15-6 5 1 2 4. Florian Łšcko 16 27 48-41 12 23-24 4 0 4 15 25-17 5 0 3 5. LZS Kolorowi Rzyszczewo 16 24 57-44 12 29-22 4 0 4 12 28-22 4 0 4 6. Derby Gwiazdowo 16 19 24-31 13 12-14 4 1 3 6 12-17 1 3 4 7. Pogoń Noskowo 16 15 23-57 8 11-25 2 2 4 7 12-32 2 1 5 8. Derby Karœcino 16 11 34-62 8 23-33 2 2 4 3 11-29 1 0 7 9. Tramp Janiewice 16 0 8-56 0 1-24 0 0 8 0 7-32 0 0 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.07.2013 Przy tej samej liczbie punktów o kolejnoœci decydujš wyniki meczy bezpoœrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Sokol Suliszewo 13 31 49-19 18 29-8 6 0 1 13 20-11 4 1 1 2. Smak Pomorski Wilcze Laski 13 29 44-20 13 15-10 4 1 1 16 29-10 5 1 1 3. Polonia Stepien 13 26 34-24 13 18-11 4 1 2 13 16-13 4 1 1 4. Hajka Zegrze Pomorskie 13 22 40-24 12 24-12 4 0 2 10 16-12 3 2 2 5. Trawnik Turowo 13 12 28-34 6 16-14 2 1 3 6 12-20 2 0 5 6. Husaria Przybrda 12 7 13-30 4 7-15 1 1 4 3 6-15 1 0 5 7. Don Bosko Rzepczyno 13 6 19-63 6 15-29 2 0 5 0 4-34 0 0 6 8. Blekitni-Grodzisko Ostre Bardo 6 4 12-25 4 5-11 1 1 1 0 7-14 0 0 3 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.07.2013 Przy tej samej liczbie punktów o kolejnoœci decydujš wyniki meczy bezpoœrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Błonie Barwice 19 48 68-33 30 39-8 10 0 0 18 29-25 6 0 3 2. Olimp Goœcino 19 46 101-17 24 52-9 8 0 2 22 49-8 7 1 1 3. Lech Czaplinek 19 34 58-34 15 31-19 5 0 5 19 27-15 6 1 2 4. Mirstal Mirosławiec 19 29 59-46 20 35-11 6 2 1 9 24-35 3 0 7 5. Calisia Junior Calisz Pomorski 19 28 50-58 19 28-21 6 1 2 9 22-37 2 3 5 6. Hubertus Biały Bór 19 28 60-59 15 32-31 4 3 3 13 28-28 4 1 4 7. Błękitni Gonne Małe 19 23 49-66 9 26-33 3 0 6 14 23-33 4 2 4 8. Orzeł Łubowo 19 18 35-59 8 22-28 2 2 5 10 13-31 3 1 6 9. Pionier 95 Borne Sulinowo 19 15 36-89 8 18-55 2 2 6 7 18-34 2 1 6 10. Bricomarche Radacz 19 13 26-63 12 22-23 3 3 4 1 4-40 0 1 8 11. Głaz Tychowo 10 5 10-28 3 4-5 1 0 3 2 6-23 0 2 4 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.07.2013 Przy tej samej liczbie punktów o kolejnoœci decydujš wyniki meczy bezpoœrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Sława Sławno 20 56 87-18 26 39-7 8 2 0 30 48-11 10 0 0 2. Rasel Dygowo 20 46 84-34 24 46-16 8 0 2 22 38-18 7 1 2 3. Sokół Karlino 20 41 60-26 25 41-11 8 1 1 16 19-15 5 1 4 4. Gryf LO Polanow 20 35 59-38 24 40-15 8 0 2 11 19-23 3 2 5 5. Arkadia Malechowo 20 31 53-40 15 25-19 5 0 5 16 28-21 5 1 4 6. Darłovia Darłowo 20 25 42-55 15 25-21 4 3 3 10 17-34 3 1 6 7. Leœnik / Zefir Manowo 20 25 48-45 11 20-15 3 2 5 14 28-30 4 2 4 8. Astra Ustronie Morskie 20 19 53-87 12 39-37 4 0 6 7 14-50 2 1 7 9. Victoria Sianów 20 18 36-61 10 14-26 3 1 6 8 22-35 2 2 6 10. Saturn Mielno 20 11 39-75 8 26-37 2 2 6 3 13-38 1 0 9 11. Wybrzeże Biesiekierz 20 11 24-106 7 16-50 2 1 7 4 8-56 1 1 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.07.2013 Przy tej samej liczbie punktów o kolejnoœci decydujš wyniki meczy bezpoœrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. UKS Unia/Iskra Bialogard 20 57 173-14 30 100-2 10 0 0 27 73-12 9 0 1 2. Orzeł UKS Czworka Walcz 20 42 68-31 27 47-12 9 0 2 15 21-19 5 0 4 3. Olimp Złocieniec 20 40 64-46 24 39-14 8 0 1 16 25-32 5 1 5 4. Pogoń Połczyn Zdrój 20 36 45-32 20 26-15 6 2 2 16 19-17 5 1 4 5. Graf Bukówko 20 32 45-52 22 36-25 7 1 2 10 9-27 3 1 6 6. Drawa Drawsko Pom. 20 30 49-77 22 34-31 7 1 2 8 15-46 2 2 6 7. Spójnia Œwidwin 20 28 69-58 15 45-22 5 0 5 13 24-36 4 1 5 8. Mechanik Bobolice 20 21 32-60 14 20-16 4 2 3 7 12-44 2 1 8 9. Pomorzanin Sławoborze 20 16 31-83 10 18-41 3 1 7 6 13-42 2 0 7 10. Lech Czaplinek 20 9 12-64 9 9-16 3 1 6 0 3-48 0 1 9 11. Głaz Tychowo 20 6 9-80 6 7-22 2 1 7 0 2-58 0 1 9 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.07.2013 Przy tej samej liczbie punktów o kolejnoœci decydujš wyniki meczy bezpoœrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Wiekowianka Wiekowo 14 35 99-16 18 72-11 6 1 0 17 27-5 5 2 0 2. Grom Œwielino 14 27 55-33 15 20-15 5 0 3 12 35-18 4 0 2 3. Fala Hen Gaski 14 26 42-26 14 24-13 4 2 2 12 18-13 4 1 1 4. Start - Iskra Mokre 14 26 59-35 16 40-12 5 1 1 10 19-23 3 1 3 5. Bajgiel Będzino 14 21 37-53 7 14-6 2 1 1 14 23-47 4 2 4 6. Błękitni W. Guszek Stary Jaro. 14 13 26-66 7 17-29 2 1 5 6 9-37 2 0 4 7. Graf Swierczyna 14 6 17-58 3 9-30 1 0 6 3 8-28 1 0 6 8. Darpol Barzowice 14 5 19-67 4 14-28 1 1 5 1 5-39 0 1 6 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.07.2013 Przy tej samej liczbie punktów o kolejnoœci decydujš wyniki meczy bezpoœrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Sława Sławno 20 60 166-4 30 60-1 10 0 0 30 106-3 10 0 0 2. Sianowska Akademia Sportu 20 50 125-47 27 65-23 9 0 1 23 60-24 7 2 1 3. Leœnik / Zefir Manowo 20 47 105-26 23 49-10 7 2 1 24 56-16 8 0 2 4. Rasel Dygowo 20 36 46-36 21 25-20 7 0 3 15 21-16 5 0 5 5. Gryf Polanów 20 35 55-42 20 34-17 6 2 2 15 21-25 5 0 5 6. Arkadia Malechowo 20 34 57-37 18 34-19 6 0 4 16 23-18 5 1 4 7. Darłovia Darłowo 20 22 49-70 9 21-41 3 0 7 13 28-29 4 1 5 8. Saturn Mielno 20 16 36-81 7 18-35 2 1 7 9 18-46 3 0 7 9. Wybrzeże Biesiekierz 20 10 31-96 9 19-50 3 0 7 1 12-46 0 1 9 10. Sokół Karlino 20 9 29-126 9 26-58 3 0 7 0 3-68 0 0 10 11. Astra Ustronie Morskie 20 6 23-157 6 18-79 2 0 8 0 5-78 0 0 10 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.07.2013 Przy tej samej liczbie punktów o kolejnoœci decydujš wyniki meczy bezpoœrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Orzeł UKS Czworka Walcz 18 49 99-11 27 60-6 9 0 0 22 39-5 7 1 1 2. UKS Unia/Iskra Bialogard 18 43 95-22 24 60-8 8 0 1 19 35-14 6 1 2 3. Drawa Drawsko Pom. 18 40 109-17 21 65-9 7 0 2 19 44-8 6 1 2 4. Spójnia Œwidwin 18 33 57-28 19 26-7 6 1 2 14 31-21 4 2 3 5. Mechanik Bobolice 18 27 31-54 12 15-25 3 3 3 15 16-29 5 0 4 6. Olimp Złocieniec 18 27 48-85 15 24-31 5 0 4 12 24-54 4 0 5 7. Lech Czaplinek 18 25 35-48 10 15-24 3 1 5 15 20-24 5 0 4 8. Pogoń Połczyn Zdrój 18 9 25-59 3 16-30 1 0 8 6 9-29 2 0 7 9. Graf Bukówko 18 6 12-135 3 7-57 1 0 8 3 5-78 1 0 8 10. Głaz Tychowo 18 6 6-58 3 4-28 1 0 8 3 2-30 1 0 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.07.2013 Przy tej samej liczbie punktów o kolejnoœci decydujš wyniki meczy bezpoœrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Gwardia Koszalin 14 38 86-14 19 48-8 6 1 0 19 38-6 6 1 0 2. Olimp Goœcino 14 33 81-22 15 42-11 5 0 2 18 39-11 6 0 1 3. Jantar Siemyœl 14 30 72-18 16 37-9 5 1 1 14 35-9 4 2 1 4. Błękitni Gonne Małe 14 20 49-37 10 26-18 3 1 3 10 23-19 3 1 3 5. UKS Orlik Darlowo 14 15 36-60 8 22-25 2 2 3 7 14-35 2 1 4 6. Piast Drzonowo 14 15 43-52 6 21-15 2 0 4 9 22-37 3 0 5 7. Hubertus Biały Bór 14 7 14-70 6 11-36 2 0 6 1 3-34 0 1 5 8. Pionier 95 Borne Sulinowo 14 4 13-121 4 8-57 1 1 5 0 5-64 0 0 7 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.07.2013 Przy tej samej liczbie punktów o kolejnoœci decydujš wyniki meczy bezpoœrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Bałtyk Koszalin 18 49 98-8 24 34-8 8 0 1 25 64-0 8 1 0 2. AP Kotwica Kolobrzeg 18 40 90-9 18 41-5 6 0 3 22 49-4 7 1 1 3. UKS Sława Jedynka Sławno 18 38 98-20 22 53-8 7 1 1 16 45-12 5 1 3 4. UKS Unia Białogard 18 32 94-37 17 44-13 5 2 2 15 50-24 5 0 4 5. Gwardia Koszalin 18 30 82-28 17 48-13 5 2 2 13 34-15 4 1 4 6. AP Kotwica II Kolobrzeg 18 27 45-27 9 27-16 2 3 4 18 18-11 6 0 3 7. Gwardia II Koszalin 18 20 35-75 12 21-42 4 0 5 8 14-33 2 2 5 8. UKS Wieża Postomino 18 17 49-71 9 25-48 3 0 6 8 24-23 2 2 5 9. Wicher-Hajka Mierzym 18 6 18-163 3 9-75 1 0 8 3 9-88 1 0 8 10. Akademia Pilkarska Sianow 18 3 8-179 0 3-84 0 0 9 3 5-95 1 0 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.07.2013 Przy tej samej liczbie punktów o kolejnoœci decydujš wyniki meczy bezpoœrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. SP Orzel 2010 Molkit Walcz 16 40 63-20 21 34-11 7 0 1 19 29-9 6 1 1 2. AP Gavia Choszczno 16 35 51-20 19 22-6 6 1 1 16 29-14 5 1 2 3. Akademia Pilkarska Szczecinek 16 32 52-30 22 31-12 7 1 0 10 21-18 3 1 4 4. Calisia Junior Calisz Pomorski 16 30 50-19 15 26-9 4 3 1 15 24-10 5 0 3 5. Drawa Drawsko Pom. 16 29 28-24 16 23-15 5 1 2 13 5-9 4 1 3 6. Olimp Złocieniec 16 15 27-62 8 13-19 2 2 4 7 14-43 2 1 5 7. UKS Czworka Orzel Walcz 16 12 21-47 10 15-19 3 1 4 2 6-28 0 2 6 8. UKS AP II Szczecinek 16 7 16-48 1 8-29 0 1 7 6 8-19 1 3 4 9. Lech Czaplinek 16 6 12-50 3 5-23 1 0 7 3 7-27 1 0 7 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.07.2013 Przy tej samej liczbie punktów o kolejnoœci decydujš wyniki meczy bezpoœrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Błonie Barwice 12 28 69-22 15 37-7 5 0 1 13 32-15 4 1 1 2. Płomień Myœlino 12 26 55-19 16 31-3 5 1 0 10 24-16 3 1 2 3. Syrena-Grot Rymań 12 24 38-21 15 27-10 5 0 1 9 11-11 3 0 3 4. Radew Białogórzyno 12 15 27-26 6 11-11 2 0 4 9 16-15 3 0 3 5. Wrzos Wrzosowo 12 14 29-65 8 20-24 2 2 2 6 9-41 2 0 4 6. Zawisza Grzmišca 12 12 24-58 9 15-29 3 0 3 3 9-29 1 0 5 7. Wiarus Żółtnica 12 4 19-50 3 11-25 1 0 5 1 8-25 0 1 5 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.07.2013 Przy tej samej liczbie punktów o kolejnoœci decydujš wyniki meczy bezpoœrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Grom Szwecja 16 41 88-23 21 52-13 7 0 1 20 36-10 6 2 0 2. Legion Stršczno 16 33 51-27 15 21-13 5 0 3 18 30-14 6 0 2 3. Wspólni Różewo 16 31 60-43 19 35-14 6 1 1 12 25-29 4 0 4 4. Drzewiarz Œwierczyna 16 30 56-47 15 24-23 5 0 3 15 32-24 5 0 3 5. Jednoœć Tuczno 16 29 55-57 14 23-30 4 2 2 15 32-27 5 0 3 6. Korona Człopa 16 27 49-42 18 33-13 6 0 2 9 16-29 3 0 5 7. Sad Chwiram 16 13 49-74 6 27-36 2 0 6 7 22-38 2 1 5 8. Dobrzyca Wiesiólka 16 6 11-49 3 6-26 1 0 7 3 5-23 1 0 7 9. Santos Kłębowiec 16 3 14-71 3 12-32 1 0 7 0 2-39 0 0 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 03.07.2013 Przy tej samej liczbie punktów o kolejnoœci decydujš wyniki meczy bezpoœrednio rozegranych
Powrót do strony głównej
© 2005-2014 KOZPN , Designed by Łukasz Siedlecki     Skrypt zajął: 0.03 s